O nás

Sardínia a sardínčania.

O to, aby sa po vás dostali vždy tie najnovšie výrobky sa stará môj brat Miro, ktorý na Sardínii žije už niekoľko rokov. Práve preto, že talianska gastronómia má svoje špecifiká a Taliani si vedia dobré jedlo a víno vychutnať, rozhodli sme sa kúsok tohto raja preniesť aj k nám na Slovensko.

Sardínčania kladú dôraz na čerstvosť a kvalitu. Pridanie každého nového produktu starostlivo zvážime, všetky výrobky máme aj osobne vyskúšané. Sme výhradným dovozcom väčšiny výrobkov na Slovensko. V našej ponuke nájdete mäsové výrobky, charakteristické prošuto, viaceré druhy syrov, sardínsky chlieb, produkty z paradajok, oleje, octy, olivy, cestoviny, nakladanú grilovanú zeleninu, ryby, ryžu, kávu, sladkosti a kozmetiku z olív.

Predajňa a e-shop.

V našej kamennej predajni na Myjave môžete jednotlivé produkty ochutnať a radi vám o nich porozprávame viac a poradíme aj nejaké recepty. Pripravujeme pre vás rôzne akcie na jednotlivé produkty zo sortimentu a radi vám pripravíme darčekové koše priamo na mieru. Veríme, že si vyberiete aj zo širokej ponuky sardínskych vín. Aby ste si väčšinu našich výrobkov mohli objednať priamo z pohodlia svojho domova, rozhodli sme sa spustiť aj eshop. Priamo na našej webovej stránke nájdete množstvo informácií o jednotlivých produktov a nápadov, čo si z nich uvariť a na čo ich použiť. Ak by ste mali viac otázok, radi vám poradíme aj telefonicky, emailom alebo osobne v predajni na Myjave.

Čísla hovoria za seba!

Spokojných zákazníkov
200 +
Produktov
+
Produktových kategórií
+
5/5
Prvá objednávka z eshopu - dopadla nad očakávania 😊 Doručená hneď na druhý deň od objednania, všetko dokonale zabalené! Už som veru dávno nevidela tak precízne zabalenie tovaru. A produkty samozrejme úžasné ❤
Kristína
5/5
Skvelá predajňa, ktorú som náhodou našiel pri ceste do Myjavy. Okrem kvalitných produktov oceňujem aj predavačku, ktorá bol a milá, ochotná a odborne zdatná. Určite sa rád znova zastavím alebo použijem e-shop.
Tomáš
5/5
Odporúčam internetový obchod. Všetko dodané bezchybne, perfektne zabalené, rýchla dodávka. Odporúčam sardínsky chlieb, všetkým veľmi chutí, skvele sa hodí ku krémovým polievkam a k šalátom, alebo ho moňno jesť len tak samotný.
Silvia

Nepresvedčili Vás naši zákazníci? Presvedčte sa sami...

Nákupný košík